Виконуємо фасадні роботи:

  • монтаж вентильованого фасаду (сайдинг, профнастил) - від 150 грн./м2
  • монтаж "мокрого" фасаду – від 199 грн./м2
  • обшивка фасаду деревом (планкен, імітація бруса, блокхаус) – від 100 грн./м

При будівництві будинку одним із найголовніших критеріїв, як конструктивних, так і естетичних, є якісне виконання фасадних робіт. Це пов'язано не тільки з фінішною обробкою фасаду, тобто фарбуванням, або зашивкою поверхонь сайдингом, а й з виконанням основного шару, що несе, або набору міцного каркаса, для довговічного терміну служби фасаду вашого будинку.

Існує кілька принципів вибору фасадного матеріалу. Насамперед це звичайно зовнішній вигляд вашого будинку. Це може бути венеціанська фреска, корабельний зруб, плитка, натуральна цегла, бутовий камінь тощо. У кожному з таких варіантів є якісне рішення щодо виконання такого фасаду. Якщо йдеться про венеціанську фреску, то ця технологія виконання називається «мокрий фасад». В основі такої технології лежить нанесення клейового шару на зовнішню стіну, потім приклеювання базальтової вати або пінопласту, і потім вже зовнішнє оздоблення під фреску. Така технологія зведення фасаду також вимагає використання грибків для додаткового кріплення вати, ґрунтовки (для міцного зчеплення клею із зовнішньою стіною), фасадної сітки, фарби.

Виконання фасаду з корабельного бруса можливе за використання технології зведення під назвою «вентфасад». Виконання «вентфасаду» починається з розмітки зовнішніх стін будівлі для подальшого монтажу профілів. Профіля встановлюється в проміжки від 0.4 до 0.6м, залежно від матеріалу з якого зроблено сайдинг. Для вінілового сайдингу – це 0.6м, для металевого – 0.4м. Потім, на зовнішні стіни монтуються профілю. Монтаж профілів може бути вертикальним чи горизонтальним. Це залежить від фінішного рішення щодо розташування самого сайдингу. Якщо сайдинг буде встановлений вертикально, профіль має бути перпендикулярно, тобто горизонтально. Якщо сайдинг горизонтальний, відповідно профілю навпаки – вертикально. З боку стіни обов'язково необхідно встановити паробар'єр – це для запобігання попаданню вологи в утеплювач. Мінімальна густина утеплювача може бути не менше 80 кг/м3. Це пов'язано з тим, що під час експлуатації можливе попадання вологи з боку вулиці до утеплювача. При менших щільності утеплювача він сідає, тобто опускається до фундаменту будинку. З боку вулиці також рекомендується встановити ветробар'єр (супердифузійна мембрана), для виходу вологи з утеплювача. Фініш технології «вентфасаду» закінчується безпосередньо. панелями на лати будівлі.

Фахівці нашої компанії підходять до цих видів робіт з максимальною відповідальністю, починаючи з виїзду на об'єкт, та обстеження вашого фасаду, закінчуючи здаванням фасаду, та оформлення гарантії на свої роботи. Показником якості нашої роботи є найсучасніший інструмент, пунктуальність, акуратність, прибирання території до початку, і після виконання робіт, дотримання технології (ніяких проведень робіт за високої чи низької температури, надмірної вологості, прямих сонячних променів тощо). Наша компанія також має всі необхідні сертифікати щодо виконання державних замовлень.

Раді Вас бачити у нашому затишному виставковому центрі, за адресою Нетеченська набережна, 14.